STUDNIE KANALIZACYJNE

Dzięki zastosowaniu monolitycznej studni nie ma konieczności łączenia kinety z rurą wznoszącą. Dzięki temu nie musimy dodatkowo uszczelniać studni.
W standardzie wyloty kinety są zaślepione. Należy samemu nawiercić otwór w pożądanym przez siebie miejscu.
Wprowadzenie rury wymaga zastosowania uszczelnienia, które również znajdują się w naszej ofercie.
Wlot kinety jest przygotowany na rurę DN200. Wyjście natomiast jest w ten sposób skonstruowane, aby zapewnić podłączenie dla rur o średnicy 160 LUB 200.
Dwa dodatkowe wloty umieszczone są pod kątem 90 stopni z lewej i prawej strony. Oferowane przez nas studnie wykonano z najwyższej jakości materiału. Wytwarzane są bowiem przez światowej sławy producenta! Okres trwałości naszych studni to, co najmniej 100 lat, Tworzywowe studnie pod tym względem znacznie przewyższają tradycyjne rozwiązania. Ogromną zaletą studni tworzywowych jest też ich niska waga! Przeciętnie, elementy
składowe studni tworzywowych to ok. 5% wagi ich betonowych odpowiedników! Upraszcza to znacznie cały proces tj. przeładunek, transport i instalację. Nie jest wymagany ciężki sprzęt do jej przenoszenia, co jest szczególnie istotne w przypadku pracy w ciasnym miejscu lub trudnym terenie.
Do przykrycia studzienki można uzyć właz żeliwny klasy A15, wytrzymujący naprężenia do 1,5T. Zastosowanie włazu klasy A15 nie wymaga jeszcze pierścienia odciążającego. Jeżeli chcemy zastosować właz klasy B, C, lub D nalezy koniecznie zastosować
pierścień odciążający.

Przejdź do Aktualności
INNE KATEGORIE

Sprawdź naszą pozostałą ofertę

STUDZIENKI WODOMIERZOWE
OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

NIE ZNALAZŁEŚ SZUKANEGO PRODUKTU?

Skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie!

KONTAKT
INV SYSTEM Sp. z o.o.
ul. SIKORSKIEGO 86C
63-100 PSARSKIE

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

09:00 ~ 17.00

SOBOTA

09:00 ~ 13.00

KONTAKT